Lift a Slim Zábal

Proměňte celulitidu v kolagen! Zeštíhlující a zpevňující ošetření s korektivním a ochranným účinkem na kapiláry.

  • odchyluje adipocyty
  • obnovuje kolagen
  • odstraňuje tuk

Ericson Laboratoire přináší nový originální způsob v boji proti celulitidě. Na základě nejnovějšího vědeckého výzkumu je nyní k dispozici nová léčebná aktivní složka, která umožňuje odchýlit adipocyty od jejich přirozené funkce, jež spočívá v produkování tuku, a naopak je přivést k  produkování kolagenu. Nyní již všichni víme, že kolagen umožňuje tvorbu nových vláken, jež jsou nezbytná pro restrukturaci našich tkání. A přesně díky tomu je naše nové ošetření tak vynikající. Hlavním cílem již není pouze odstraňovat tuk, nýbrž odvrátit tvorbu tuku a docílit tak lepšího zpevnění.

Tento druh působení nazýváme „Adipo-Reverzní“ účinek. Umožňuje řešit dva problémy, které se jeví jako protichůdné, pomocí té samé molekuly – tedy zeštíhlení a zpevnění. Tvorba celulitidy má pro kožní tkáň škodlivé důsledky: kožní vlákna se natahují a vytvářejí se strie, což vede k poškození cévního řečiště a způsobuje, že se na povrchu kůže objevují kapiláry.

Prostřednictvím přípravků Slim&Lift nabízí Ericson Laboratoire zcela nové, víceúčelové řešení, a jsme si jisti, že si jej budete přát co nejdříve vyzkoušet, protože výsledky jsou naprosto ohromující.