Comfort Zone zábaly

  • Zlepšují nedostatky spojené s celulitidou
  • Redukují ukládání tuků
  • Zlepšují mikrocirkulaci
  • Snižují otoky nohou
  • Stimulují lipolytickou aktivitu
  • Zvyšují hydrataci a pružnost
  • Vyživují a zpevňuje pokožku

 

Celulitida postihuje 4 z 5 žen bez ohledu na to, zda mají nadváhu nebo ne. To vedlo laboratoře [comfort zone] k tomu, aby nepovažovaly celulitidu jen za estetickou nedokonalost, ale za zdravotní problém, jehož příčinu je třeba důkladně zkoumat a reagovat na ni přesným a efektivním řešením. Tento přístup je založený na pokročilém porozumění faktorů, které vytvářejí celulitidu a na rozvoji specifických účinných řešení v boji proti celulitidě – dvou hlavních typů celulitidy: otokové a tukové. Výsledkem je ucelená strategie, která reaguje na konkrétní požadavky tohoto rozsáhlého problému

uvedením řady BODY STRATEGIST CELLULITE uvádí [comfort zone] novou filozofii složení, charakteristickou ohleduplným přístupem, jehož výsledkem jsou eko-dermo kompatibilní složky. Bohaté přírodní ingredience (až 98 %), bez silikonů, parabenů a minerálních olejů. Produkty se vyznačují lepší účinností a novými senzorickými texturami.
Výrobky obsahují nejen specifické aktivní složky, ale vyznačují se také přesnými a inovativními iHIGH-TECH technologiemi, které se podílí na přesném a cíleném zásahu. 

BODY STRATEGIST THERMOGENIC ATTACK
Termogenní ošetření s intenzivním účinkem proti hluboké a odolné celulitidě. Viditelně zlepšuje mikrocirkulaci a díky intenzivní stimulaci lipolýzy podporuje remodelaci kontur těla. Specifické pro rezistentní celulitidu doprovázenou lokálně uloženými tuky.

BODY STRATEGIST BAGNI DI PISA THERMAL MUD
Intenzivní bahenní zábal k detoxikaci organismu a odstranění celulitidy. Směs esenciálních olejů podporuje hluboké čištění tkání, zatímco řasy Chaluha a Laminaria stimulují lipolytickou aktivitu. Ošetření je ideální pro všechny typy celulitidy.

BODY STRATEGIST AROMATHERAPY WRAP
Intenzivní aromaterapické ošetření obsahuje esenciální oleje pro efektivní boj s celulitidou zapříčiněnou oslabením mikrocirkulace a nedostatkem tekutin. Přináší okamžitý pocit lehkosti. Vhodné pro všechny typy celulitidy, BODY STRATEGIST AROMATHERAPY WRAP je ideální k zahájení anti-celulitidní kúry pro detoxikační účinky.

BODY STRATEGIST FIRMING MASK
Intenzivní zpevňující a vyživující ošetření přinášející perfektní sjednocení pleti, pevnost a obnovu rovnováhy hydratace pokožky, zanechává ji hladkou a pevnou.