Rozjasněte svou pokožku

30.5.2018

Mezoterapie Aquashine je revoluční ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek a pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu ale i na omlazení kůže hřbetu rukou. Aquashine představuje nový koncept, který díky pečlivě vybraným účinným složkám, redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky, revitalizuje ji, stahuje póry a hydratuje.

Do kůže se aplikuje kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek jemnými vpichy velmi jemnými jehličkami. Existuje jeden Aquashine, který vyplňuje jemné vrásky a omlazuje pokožku, a druhý AquashineBR, který omlazuje pokožku, rozjasňuje a redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně antipigmentačně.

Počet ošetření

Doporučujeme 3 ošetření s odstupem 1 měsíce, celkem 2-3 ročně pro dosažení konstantního efektu. Je možné podstoupit 6 ošetření s odstupem 2 týdnů, celkem 5-6 ročně.

Průběh zákroku

V oblasti obličeje, krku nebo dekoltu lékař injekční stříkačkou a tenkou jehlou pomocí drobných vpichů aplikuje do kůže Revofil Aquashine nebo Revofil AquashineBR. Zákrok probíhá ambulantně a trvá od 15 do 60 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Po zákroku

Po zákroku následuje jemná masáž, aby se roztok v pokožce stabilizoval, dále vám bude přiložen chladivý obklad a antiseptický krém. Na ošetřených místech se může objevit lehké zarudnutí nebo malý otok, který vymizí během několika hodin po ošetření. Mohou se objevit i drobné modřinky velikosti tečky, které do několika dní vymizí. Řídce se vyskytují nepatrné nerovnosti pleti velikosti hlavičky špendlíku, ale vymizí v řádu dnů až týdnů.

Kontraindikace

Zákrok není vhodný pro těhotné ženy, osoby užívající léky na ředění krve, osoby citlivé a s alergickou reakcí v ošetřovaném místě, nebo s nevstřebatelnými kožními implantáty v ošetřovaném místě.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 777 264 357

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *