Rty

  • Vhodný pro ženy každého věku
  • U starších žen zamezuje rozmazávání rtěnky od vrásek
  • Vhodný pro alergie na líčidla, citlivou pleť
  • Koriguje také drobné nedostatky

Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace, tedy metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo dokonce i vymodelování dané partie obličeje.

V případě, že vaše rty mají dokonalý tvar, lze provést pouze jemnou konturu bez stínovaní, která vaše rty krásně zvýrazní.

Více žen však dává přednost kontuře se stínováním, protože jedině tak můžeme zcela pozměnit tvar rtů, jejich velikost, dodat jim plnost, nebo doplnit chybějící barvu. Takto lze také korigovat drobné asymetrie a deformace. Stínování rtů si lze představit jako konturu, kterou lehce rozetřeme směrem do středu a tím vytvoříme méně nápadný a přirozený vzhled.

Barva rtů se míchá individuálně a i hodně světlý a přirozený odstín je bezprostředně po aplikaci o dost výraznější. U citlivějších zákaznic je možné domluvit injekční anestezii rtů v nedaleké zubní ordinaci a aplikace se tak stává bezbolestnou.

Je vhodný pro ženy každého věku (od 17 do 90). Působení permanentního make-up je časově omezeno na dobu 1–3 let (trvanlivost je individuální, v závislosti na promaštění a síle pokožky, slunění, hormonální hladině). Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování a můžete tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení. Máte tak jistotu, že v každé situaci a věku vypadáte co nejlépe.

Po tetáži nedoporučujeme vystavovat se slunečnímu záření.