Odstranění permanentního makeupu

bezpečné a šetrné odstranění již nežádoucího permanentního make-upu za pomoci nejmodernější technologie!

Nečekejte na vyblednutí nepovedeného či nechtěného permanentního make upu. Nedělá Vám již radost permanentní make up? Nejste spokojená s tvarem, barvou či hustotou vytetovaného obočí? Stala jste se obětí neprofesionální kosmetičky?

Pomocí našeho špičkového laseru dokážeme tetování odstranit!

  • bezpečné a rychlé odstranění tetováže
  • bez vzniku jizev
  • s minimálním počtem opakování

Náš laser se systémem Q-Plus dokáže emitovat tři vlnové délky záření (532 nm, 694 nm a 1064 nm), díky čemuž dokáže efektivně zasáhnout různé barvy tetování a účinně je postupně odstranit.

Vysokovýkonné nanosekundové laserové pulsy s velkou přesností rozbíjí v kůži tetovací pigment na velmi malé částice, které jsou velmi dobře a velmi rychle vstřebávány imunitním systém. Částice jsou postupně pohlcovány a odplavovány bílými krvinkami jako každé jiné nežádoucí těleso v organismu.

Zákrok je potřeba několikrát opakovat. Po odstranění tetování se musí ošetřované místo chránit před přímými slunečními paprsky. Doporučujeme po dobu 3 měsíců používat kvalitní prostředky s vysokým UV faktorem.

Než je tetování zcela odstraněno, je zapotřebí několika opakování zákroku. Tetovací pigment se nachází v několika vrstvách pod sebou, laserový paprsek ho musí postupně rozbít. U běžného amatérského tetování zpravidla postačí 1 až 3 ošetření. U profesionálního tetování je zpravidla zapotřebí 4 ošetření, v některých případech až 6 nebo dokonce 8. Odstranění tetování je dlouhodobou záležitostí, mezi jednotlivými zákroky musí být cca 6 týdnů pauza.“

Už žádné nepřirozené obočí!