Obočí

Naše oči jsou okna do duše a obočí je jejich rámem. Ne každý má však obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem. Problém může odstranit permanentní make-up!

  • Dokonalá přirozenost
  • V současnosti nejdokonalejší metoda
  • Využívá se i k rekonstrukci chloupků při zdravotních obtížích
  • Patentově chráněná
  • 100% sterilita
  • Bez bolesti a otoků
  • Úplná kontrola zákroku zaručující bezchybnost
  • Rychlé hojení

Zastaralým metodám s nevalným výsledkem již odzvonilo, nyní je tu TAFFY, perová metoda vláskování, která je přesná a jako jediná vytváří opravdu přirozený vzhled obočí.

Permanentní make-up obočí byl mezi prvními postupy tohoto kosmetického odvětví. S novými technologiemi se postupně vyvíjel a zlepšoval. Ve většině kosmetických salonů však stále používají dnes již nemoderní metody vláskování, kdy obočí uměle dokreslují tlustou čarou nebo natetují hrubší linii.  V těchto případech je už z dálky vidět, že na obličeji něco „nesedí“. U NÁS v Salonu Andělské krásy toto opravdu nehrozí!

Metoda microblading TAFFY

Liší se od těch starších tím, že se do plochy obočí miniaturním jehlovým perem, provádí nepatrné linie, do nichž se zapustí požadovaná barva v odstínu obočí. Samotné tahy jsou široké stejně jako přirozené chloupky obočí a jsou také prováděny směrem, kterým obočí roste, tedy ne jako podle pravítka, ale tak, jak nás příroda stvořila.

Zákrok není bolestivý. Podráždění a otekliny se nevyskytují ani po zákroku. Nezůstávají ani tmavé a světlé skvrny jako při tradiční metodě a trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů je třeba udělat.

Co je microblading?

Metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou tyto čepelky vkládány.

Na rozdíl od klasického starých metod permanentního make-upu, pigmentace provedená metodou microblading TAFFY vydrží přibližně 3 roky.

Po tetováži nedoporučujeme, vystavovat se slunečnímu záření.

                  CENA 3900,-