Obočí

  • Dokonalá přirozenost
  • V současnosti nejdokonalejší metoda
  • Využívá se i k rekonstrukci chloupků při zdravotních obtížích
  • Patentově chráněná
  • 100% sterilita
  • Bez bolesti a otoků
  • Úplná kontrola zákroku zaručující bezchybnost
  • Rychlé hojení

TAFFY:

Přejete si mít k nerozeznání realistické obočí, pak je patentovaná perová metoda vláskování Taffy tím jediným a v současnosti nejdokonalejším řešením. Taffy je jediná dokonale přesná metoda, kdy obraz chloupku je až neuvěřitelně realistický.Ne každý má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem. Permanentní make-up v Salonu Andělské Krásy dokáže napravit tyto nedokonalosti.

Taffy vytváří opravdu přirozený vzhled realistického obočí, používá se tato perová metoda k rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí. Jednotlivě získané chloupky touto metodou jsou jako přírodní, velice tenké a trvalé . Proto se Taffy kromě estetckého hlediska a úspory času při líčení využívá také jako řešení po nehodách, chemoterapii, nemocích a jiných případech, kdy přirozené obočí strádá nebo vypadne.

Do plochy obočí se miniaturním jehlovým perem provádí nepatrné linie, do nichž se zapustí požadovaná barva v odstínu obočí. Samotné tahy jsou široké stejně jako přirozené chloupky obočí a jsou také prováděny směrem tak, aby kopírovaly přirozený růst obočí.

Pigmentace metodou TAFFY je bezbolestná a tak jemná, že podráždění a otekliny se nevyskytují ani ihned po zákroku. Nezůstávají ani tmavé a světlé skvrny jako při tradiční metodě. Taffy trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů je třeba udělat.

MICROBLADING:

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky.

Na rozdíl od klasického permanentního make-upu pigmentace provedená metodou TAFFY vydrží déle, přibližně 3 roky. Po tetáži nedoporučujeme vystavovat se slunečnímu záření.