Xylia RF

  • Vysoce účinná dermatologická platforma
  • Omlazuje, vyhlazuje, vypíná a obnovuje pleť
  • Výsledky viditelné již po první návštěvě

XILIA RF umožňuje svým sofistikovaným systémem útočit na různé nedostatky pokožky, hlavně při ošetření vrásek, při ochablých liniích, přímo působí na uvolněné tkáně. Je nevyhnutelným pomocníkem i při ošetření problémové pleti a díky možnosti kombinace nejmodernějších technik se bez ní neobejdeme při různých kosmetických kůrách.

Nejmodernějším přístrojem v přístroji XILIA R.F. je radiofrekvence, která zabezpečí lepší prokrvenost pleti, vrací svalům tváře tonus a pružnost. Kromě toho, že ošetření  je velmi příjemné díky svému tepelnému působení, je to momentálně nejlepší způsob omlazení (v rámci kosmetických metod) pro zralejší pokožku.

Radiofrekvence

Radiofrekvence

Tato funkce využívá diatermickou vlnu na stimulaci přirozených, ale časem zpomalených funkcí organizmu jako je  tvorba kolagenu, elastinu. Zvyšuje i tvorbu kyseliny hyaluronové. Výsledkem je pružnější podstatně napnutější a omlazená  pokožka. Výsledky jsou viditelné  ve velmi krátkém čase už po prvním  sezení.

Air Massage

Air massage – jemná vákuová podtlaková masáž , která se podobá ruční masáži právě díky delikátnímu podtlaku. Masáž je velmi příjemná  a účinná. Hlavice obsahuje i chromoterapii.

Měření hydratace

Kontrola hydratace pokožky – umožňuje měření hydratace pokožky. Umožňuje vhodný výběr produktů  a správnou volbu typu kosmetického ošetření, jako i kontrolu dosažených výsledků.

Ionto

Iontoforéza umožňuje vpracování hydrofilních látek, využívajíc při tom galvanický proud. Hydrofilní produkty určené na iontoforézu by měli mít schopnost chemické disociace. Ošetření se doporučuje hlavně při problémové a stárnoucí  pleti v kombinaci s ostatními vybranými funkcemi stroje.

Stimulace

Bipolární elektrostimulace, která se provádí speciální hlavicí. Slouží k ionizaci a selektivními zpevnění  svalových skupin jako i pokožky tváře.

Lifting

Jde o kosmetický  lifting na vyhlazování vrásek  bez skalpelu. Elektro-lifting působí na mikrocirkulaci v  pokožce, zvyšuje přívod výživných látek, revitalizuje a okysličuje tkáně. Pokožka zůstane hladká, napnutá, zmizí jemné vrásky. Unikátní ošetření  do rukou  profesionálů.

Diamantová dermato – mikrodermabraze

Neinvazivní způsob  odstranění odumřelých buněk diamantovými hlavicemi pomocí uniformního vákuového odsávání. Zvyšuje obnovu buněk a pokožka lépe přijímá všechny  účinné látky.