Mikrodermabraze

Hlavní účinky

  • podporuje krevní oběh a výživu pleti
  • zjemňuje pigmentace
  • zjemňuje pokožku
  • zvyšuje a vyrovnává jizvy a strie
  • u mastné pleti snižuje přebytečnou tvorbu mazu a zjemňuje póry

Omlazení pleti pomocí pískové mikrodermabraze zahrnuje několik kroků. Začínáme vždy vyčištěním pleti pomocí pískového hrotu a vakua. Odumřelé buňky jsou zachyceny filtrem a přístrojem odstraněny z pokožky.

Jedná se o neinvazivní, mechanické peelingové ošetření pokožky za pomocí přístroje, který pod tlakem tlačí krystalky korundu a současně při odsávání odstraňuje odumřelé části pokožky. Korundovou mikrodermabrazi je možné aplikovat na všechny typy pleti (s výjimkou vaskulární). Pokožka může zareagovat lehkým zčervenáním, které po několika hodinách ustoupí. Zákrok se doporučuje zejména pro klienty, kteří trpí akné, jizvami po akné nebo mají rozšířené póry.

Účinek je viditelný již po prvním zákroku, mikrodermabraze regeneruje, zpevňuje pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky, zmenšuje jizvy, zesvětluje pigmentové skvrny a urychluje pronikání aktivních kosmetických přípravků do pokožky.

Ne nadarmo se stala písková mikrodermabraze hitem v péči o pleť u většiny žen. Její výsledek je ihned viditelný, pleť získá výrazně mladistvý vzhled a ještě je celá procedura velmi příjemná.