LPG Liftmassage

LPG Liftmassage je přirozený lifting pleti, který řeší hned několik problémů – redukuje vrásky, zlepšuje tonus pleti, sjednocuje barvu pleti a také ji čistí.

LPG Liftmassage má tři počítačově řízené programy:

  • Program pro povolenou pleť – je určen pro unavenou, povadlou pleť, zpevňuje
  • Program proti vráskám – vyhlazuje
  • Program pro problematickou pleť – pleť čistí, stahuje póry a odvodňuje

Všechny programy LPG jsou sestaveny do lymfodrenáže a tím se pleť detoxikuje. Rychlé poklepy působí na sít kolagenních vláken, které tím zpevňuje a nutí je k jejich obnově. Pomalé vibrace pleť odvodňují.

LPG Liftmassage je bezoperační lifting. S každým dalším ošetřením dosáhneme pevnějšího a mladistvějšího vzhledu.

Naše zákaznice LPG ho pro jeho výsledky milují a rádi se k tomuto ošetření vrací, při svých pravidelných návštěvách.

Každý pohyb LPG mobilní hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky a to tak, že do pokožky vysílá pravidelné, rytmické mechanické mikroimpulsy, které ji intenzivně stimulují. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni a působí jako přirozený lifting. Pomáhá předcházet projevům stárnutí pleti, protože příznivě ovlivňuje tvorbu a regeneraci kolagenových vláken. Účinně bojuje proti vráskám a povolené pleti, zlepšuje její tonus, harmonizuje barvu pleti a dodává jemný zářivý vzhled. Pozitivní účinek má LPG i na problematickou pleť.

Program je možné absolvovat v sérii několika ošetření, ale i jako expresní terapii s okamžitým efektem, která vám poslouží jako účinná první pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *