IPL fotorejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka.

  • redukovat vrásky
  • vypnout pokožku
  • zbavit pleť drobných nedokonalostí (pupínků podobně)
  • vyrovnat pigmentaci
  • obnovit pružnost pokožky
  • desinfikovat póry

TRI-Beam Premium

TRI-Beam Premium je nejnovější laserová platforma pro léčbu akné, vypnutí pokožky, odstranění lokálních pigmentací, pih a nechtěného tetování. Má široké uplatnění, lze ho využít také pro ošetření akné za pomoci carbonového peelingu. Plzeňský Medical Institut jako první v České republice toto ošetření přináší i Vám.

Rejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. Obličej se doslova svlékne z kůže jako had. Zbaví se starých nevzhledných buněk a odkryje novou, pružnou a mladistvou pokožku.  Při tomto světelném ošetření se používají paprsky s kratší vlnovou délkou, které aktivují tvorbu kolagenu těsně pod epidermis (nejsvrchnější částí pokožky).

Procedura krok za krokem

Fotorejuvenace nepatří k relaxačním procedurám, zato je vysoce účinná a výsledek poznáte už po prvním ošetření. Pleť se stává jemnější, pružnější, vyhlazenou, jemné vrásky mizí. Pacient má po celou dobu ošetření na očích ochranné brýle, slyší jemné cvakání a vidí červené záblesky. Ošetření nebolí, probíhá rychle a velmi účinně. Pro dosažení požadovaného účinku doporučujeme dopřát si tři až pět návštěv a to v týdenním intervalu. Po kompletní terapii budete vypadat odpočatě, vyhladí se jemné linky v tváři a pleť se opět sjednotí, vzpruží a zjemní.

Bezprostředně po ošetření může citlivější pleť zčervenat, neboť ji laserový paprsek dokonale prokrví. Toto začervenání samovolně vymizí během několika minut.

Naši lékaři se zúčastnili školení zákroků s novou laserovou platformou TriBeam s uznávaným specialistou Dr. Yeo z Koreji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *