O nás

Specializujeme se na omlazení, hubnutí a estetiku

  • Zkušenosti
  • Profesionalita
  • Moderní postupy
  • Individuální řešení
  • Lidský přístup

Již od roku 2002 jsme tu pro vás. Nabízíme kompletní profesionální služby, abychom mohli uspokojit veškeré požadavky našich klientů. Díky vysoké vybavenosti moderními přístroji a neustálým vzděláváním našich terapeutů, přinášíme novinky vždy jako první v Plzni.

Nestyďte se! Kontaktujte nás a nechte si poradit od našich specialistů na osobní nezávazné konzultaci.

Dokážeme řešit mnoho problémů, od prvních známek stárnutí, jako je změna struktury pleti, její pevnost a hutnost. Přes odstranění celulitidy, vypnutí ochablé kůže až po nějaké to kilo navíc. Jsme hrdí na naší moderní vybavenost špičkovými přístroji, které díky svému lékařskému určení dokáží vyřešit nejeden problém. Stejně tak dokážeme i účinně nastartovat metabolismus vašeho těla za pomoci výplachu střev. Stejně jako nabízíme profesionální služby v péči o nehty na nohou i rukou.

Díky stále rozrůstajícímu týmu nabízíme služby zkušené masérky, která dokáže účinně ulevit od bolesti, odbourat stres a navodit opětovně harmonii těla i duše. Pokud se potýkáte se zdravotními obtížemi můžete využít služeb specializované fyzioteraputky, která perfektně ovládá hned několik technik na účinnou úlevu od bolesti.

Součástí služeb Salonu Andělské Krásy je také permanentní make-up, který zajistí dokonalé nalíčení v každém detailu a kterékoliv situaci.

Stejně tak můžete využít vibračního přístroje k posílení těla a vytvarováni postavy nebo turbosolárium Ergoline, které zajistí zdravé a dlouhodobé opálení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zde sídlíme