Nehtová modeláž

  • pevné a krásné nehty
  • snadná aplikace i odstranění
  • doplnění každé 3 – 4 týdny
  • bezbolestné

Gelové a akrylové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev UV gelu na přírodní nehty nebo na tipy. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. UV gel ztvrdne pomocí UV lampy, kdy působí ultrafialové světlo. Vynikají především tím, že jsou k nerozeznání od přírodních nehtů, jsou jen delší a pevnější. Nehty můžeme zdobit francouzskou manikúrou, razítky, samolepkami nebo kamínky. Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o dokonalé ruce.

Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou, a pokud nemáte od
přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž.

Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou vaše nehty růst rychleji.

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.