Manikúra

  • nabízíme druhy manikúry pro všechny typy žen
  • pro všechny typy příležitostí
  • pracujeme pouze s profesionálními produkty
  • profesionálně školené manikérky

Pěstěné a upravené nehty a ruce jsou vizitkou každého z nás. Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí v podobě čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z rukou a okolí nehtů. Součástí manikúry může být i lakování nehtů, modeláže gely nebo japonská manikúra P-Shine. V našem salonu nabízíme kombinaci všech těchto služeb, stačí si jen vybrat.

Přírodní manikúra

Péče o přírodní nehty a pokožku rukou stále více přitahuje pozornost. Proto je v zájmu každého z nás mít krásné, čisté pěstěné ruce a nehty.

P-Shine

Je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Podporuje prokrvení a růst nehtů, je proto vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se a nerostoucích.

Nehtová modeláž

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení.

Gelak

Tento unikátní gelak s patentovanou technologií, je použitý jako lesk s trvalou pevností. K dispozici je ve 20ti  nejprodávanějších vlastních barvách. GELeration ručí minimálně 3 týdny za to, že vaše manikúra nebude praskat, loupat nebo blednout. GELeration lze snadno odstranit během několika minut a tím nezatěžuje nehet.