Podtlaková lymfodrenáž

  • Zlepšuje funkci povrchového mízního systému
  • Mobilizuje mízní tekutinu z podkoží a zlepšuje transport tímto systémem
  • Zlepšení průtoku krve a lymfatické tekutiny
  • Pomáhá lépe prokrvovat tkáně
  • Zrychluje metabolismus a odbourává tuky a toxiny
  • Masíruje a prokrvuje a zlepšuje tak pevnost a elasticitu pokožky
  • Odstraňuje celulitidu a působí jako prevence
  • Výborná prevence oteklých nohou a křečových žil

Unikátní přístroj využívá pulzujícího podtlaku s možností nastavení podtlaku s přesností 1 Hpa, což zaručuje zákaznici maximální účinnost a přitom je přístroj přizpůsoben jejímu prahu bolestivosti, takže je masáž 100% bezbolestná.

Pomocí pulzujícího podtlaku dochází ke zrychlení lymfatického a krevního toku, ke zlepšení mikrocirkulace a zelastičtění vazivové tkáně. Přístroj napíná
buňky v podkoží, čímž se zlepšuje jejich propustnost a přebytečná tkáňová tekutina způsobující celulitidu je rychle vyplavována a odváděna lymfatickým systémem.

Přístrojová lymfodrenáž je unikátní přístroj pracující na principu pulzního podtlaku s postupující tlakovou vlnou. Tato vlna účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Kromě samozřejmých vlastností lymfodrenáže, kdy kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny, odvede škodlivé látky z těla ven a znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy, zrychlí lymfatický a krevní tok,  je přístrojová lymfodrenáž velice účinná v rozmasírování hluboko uložených tuků, v boji s celulitidou a její prevenci, zabránění tvorbě strií. Výrazně zlepšuje elasticitu a vzhled pokožky v partiích břicha, stehen a hýždí. 

Aplikátory mají na svém středu rotující kuličku, která spolu s pulzním podtlakem utváří kruhové kožní řasy. V nich dojde k masáži a k působení na elastická a fibrinová vlákna v podkoží. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla. Současně dochází k prokrvení pokožky, zlepšení jejímu zásobování kyslíkem, navrací se její elasticita a zpevňuje se podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla. Pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Masáž se provádí detoxikačním aroma olejem, který účinně vypíná pokožku a zabraňuje tvorbě strií.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.