Kryolipolýza

Liposukce zmražením aneb kryolipolýza! A Vaše tukové buňky rázem zmizí. Napořád!

Salon Andělské Krásy nabízí revoluční technologii v podobě neinvazivní liposukce metodou zmražení tukových buněk – kryolipolýzu. Jedná se o originální metodu nasávání a zmražení tuku.

  • Doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • Úbytek tuku minimálně 25% po jediné aplikaci
  • Redukce tuku a trvalý výsledek
  • Bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence

Tento jedinečný přístroj slouží k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk. Jedná se o převratný způsob a doposud nejúčinnější bezbolestnou liposukci vůbec.

Funkčnost přístroje je postavena na vysoce efektivní technologii, která zmrazí tukové buňky pod povrchem pokožky, aniž by poškodila okolní tkáň nebo orgány. Přístroj se dokáže zaměřit na požadovanou partii a velmi efektivně odstranit tukový polštářek. Jde o proces řízeného zmrazení tukových buněk a tím i o předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k ochlazení maximálního množství tuku v dané oblasti. Nízká teplota dává buňkám signál, který spouští proces rozpadu tukových buněk, jejich postupného odumření a likvidaci prostřednictvím bílých krvinek. Odumřelé buňky jsou lymfatickým systémem odplaveny z těla ven.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. 

Zákrok probíhá, že aplikátor se přiloží na požadovanou lokalitu. Aktivací přístroje dojde nejprve ke vtažení tukového polštáře řízenou intenzitou vakua do aplikátoru. Následně dochází k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Zákrok trvá zhruba hodinu včetně předchozí konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *