Karboxyterapie

Především je třeba zdůraznit, že karboxyterapie nebolí. Samotná aplikace trvá pár minut. Aplikaci je dobré po sobě několikrát opakovat, většinou v týdenních intervalech. V případ aplikace v obličeji, doporučujeme absolvovat 5 – 10 sezení. V případě léčby celulitidy je třeba aplikovat léčbu jednou až dvakrát týdně. Zlepšení by se mělo projevit již po třech až pěti sezeních.

Karboxyterapie je úspěšná léčebná metoda nejen ke zlepšení stavu pohybového aparátu, ale která také prostřednictvím plynových injekcí oxidu uhličitého eliminuje projevy stárnutí. Aplikují pod kůži a způsobují prokrvení tkáně a tím příspívají k lepší regeneraci strárnoucí tkáně.

  • ortopedie- bolestivé stavy pohybového aparátu, artróza, akutní i chronické bolesti v zádech, poúrazové stavy
  • cévní potíže – nemoci, kde je vhodné zlepšit prokrvení tkáně, například léčba bércových vředů a diabetické nohy. Dále pak ischemická choroba dolních končetin, stavy po infarktu myokardu, bolesti hlavy, migrény
  • dermatologie – psoriáza (lupenka) , alopecie (vypadávání vlasů), zlepšuje kvalitu pleti
  • estetická medicína – vrásky obličeje i krku, jizvy, strie, keloidní jizvy, lipolýza tukových buněk, konfigurace různých tělesných partií – povislá břicha, dvojitá brada, léčba celulitidy a mnoho dalšího…
  • lymfologie – výrazné zlepšení lipohypertrofie (celulitidy), zmírnění otoků , zpevnění tkáně.

Karboxyterapie umožňuje zlepšit kvalitu pleti v obličeji (hladkost a pevnost). Dokáže také zlepšit nejrůznější jizvy, například po akné. Efekt je nejvíce znát u věkové skupiny 30 až 60 let. Pokud se jedná o jizvy, tak můžeme mluvit o efektu i u nižšího věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *