Depilace cukrovou pastou

  • Odstranění nežádoucích chloupků
  • Šetrnost umožňuje odstranění kdekoliv na těle i v obličeji
  • Okamžitý výsledek a bez podráždění

Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, klín – brazilská depilace). Naší metodou lze odstranit chloupky dlouhé pouze 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná), proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Odstraňování chloupků se provádí pomocí husté cukrové hmoty, konzistence pasty. Tato 100% přírodní směs cukru, vody a citrónové šťávy byla nejprve zahřátá téměř k bodu varu (do stádia, kdy vzniká velmi hustý cukrový sirup) a potom zchlazená na teplotu těla, ve které se nanáší na pokožku. Tím je zcela vyloučeno popálení. Hmota je bezpečná a nedráždivá i například pro oblasti tzv. metličkových žilek nebo křečových žil na nohou. Výhodou je, že cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům. Chloupky se odstraňují tak, že se cukrová pasta natře na pokožku a poté vmasíruje do chloupků. Rychlým strhnutím cukrové pasty – vždy ve směru růstu – se chloupky vytrhávají i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě.

Pandhy’s depilační cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření kosmetička nepoužívá žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena. Podepilační ošetření s přípravky Pandhy’s je zážitek. Depilace se proto stává příjemnou jak pro klienta, tak i pro kosmetičku.

V Salonu Andělské Krásy depilujeme muže pouze do půlky stehen.