NEWSLETTER

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

  • Uvolňuje napjetí a stres
  • Antistresová masáž
  • Odstraňuje psychickou únavu, podrážděnost, stres, atd.

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni.  Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. 

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, získáte tím opravdovou důvěru u přátel, partnera nebo zákazníka, protože je zbavíte Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Masáž provádíme v Salonu Andělské Krásy.obrovské psychické zátěže a oni se budou cítit jako znovunarození… 

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození. 
 
Indická masáž hlavy má vliv nejen na fyzickou, ale i mentální úroveň. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje 

úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.