NEWSLETTER

Odstranění permanentního make-upu

Odstraňování permanentního make-upu probíhá tak, že se permanentní make-up nechá vystavit laserovým paprskům, které produkují krátké pulsy světla přímo na permanentní make-up.

  • bezpečné a rychlé odstranění tetováže
  • bez vzniku jizev
  • s minimálním počtem opakování 

Laserová paprsky produkují krátké pulsy světla, tím nedochází k poškození kůže, která je pod svrchní vrstvou kůže na které je permanentní make-up umístěn. Permanentní make-up, který je „vytetovaný“ v pokožce pohlcuje tyto světelné impulsy a tak dochází k rozbití pigmentu,  který se následně roztříští na malé kousky které tělo postupně vylučuje.Odstraňování pernamentního make-upu probíhá tak, že se pernamentní make-up nechá vystavit laserovým paprskům, které produkují krátké pulsy světla přímo na pernamentní make-up. Salon Andělské Krásy

Velkou výhodou odstranění permanentího make-upu laserem je, že kůže není výrazně poškozena – může dojít k jejímu mírnému zčervenání, místy otoku. Tyto příznaky však rychle ustupují. Po tomto ošetření nedochází k tvorbě jizev, avšak ošetřené místo je třeba po provedení zákroku chránit vysokým faktorem s UV filtrem 50 a více, před slunečním zářením. Nedoporučuje se též návštěva solária, pokud ho navštívit chcete, též se musíte chránit filtrem 50 a více a to v obou případech po dobu několika týdnů.