NEWSLETTER

Kosmetika DARPHIN

Každá žena je jedinečná, proto je kosmetická péče Darphin šitá na míru i té nejnáročnější ženy. Zaměřuje se totiž nejen na typ pleti, ale také na její stav, který je závislý na věku, klimatu, výživě, stresu a způsobu života.

  • Fytobiologie – umění využívat rostlinných molekul
  • Aromaterapie – umění ošetřovat pleť pomocí esenciálních olejů
  • Fytoterapie – umění pečovat o pleť pomocí rostlinných výtažků

Její luxusní složení je založeno na společné harmonii rostlinných výtažků, esenciálních olejů a nejnovějších technologií. Základní suroviny jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur.

Pečující program na míru ve třech dimenzích

Díky kombinaci tří produktů zvolených podle potřeb Vaší pleti – séra, aroma péče a krému – Vám 3D programy péče Darphin nabízejí individuální řešení pro Vaši pleť.

Korekce pomocí séra Každá žena je jedinečná, proto je kosmetická péče Darphin, kterou nabízíme v Salonu Andělské Krásy, šitá na míru i té nejnáročnější ženy.

Séra Darphin s vysokým obsahem aktivních látek účinně korigují specifické problémy pleti. Odpovídají každodenním potřebám pleti a zanechávají ji krásnější. Účinkují ve spodních vrstvách pleti.

Rovnováha pomocí aromatické péče
Aromatické péče Darphin obohacené o výtažky z aromatických rostlin a esenciálního oleje navracejí pleti rovnováhu. Vyživují pokožku, chrání ji před volnými radikály a navracejí jí její přirozený jas, harmonii a pohodu. Pronikají hluboko do organismu, detoxikují a čistí lymfatický systém.

Péče pomocí krému/fluidu
Krémy Darphin představují poslední dotek 3D péče, doplňují a posilují účinky sér a aromatické péče. Pleť hydratují, zdokonalují její texturu, chrání před škodlivými vnějšími vlivy a zmírňují viditelné známky stárnutí.