NEWSLETTER

B.D.R.

Mezistupeň mezi kosmetickým ošetřením a estetickým zákrokem. Jde o terapeutické ošetření s bezprostřední aplikací dermatologických sér. Během ošetření se provádí mikroperforace sterilními mikrojehličkami, které vytvářejí kanálky v horní vrstvě pokožky a tím podporují efekt nanášených dermatologických sér.

Součástí ošetření je i chemický peeling, který se stal jednou z nejúčinnějších složek léčby kožních problémů. Řízeně odstraňuje odumřelé buňky a podporuje samoobnovující schopnost kožních buněk.

Ošetření je bezbolestné.B.D.R. v Salonu Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň. 777 264 357

Výsledky:

  • přirozený lifting a hydratace pokožky
  • pokožka působí po ošetření mladě a svěže
  • redukuje póry a jizvy
  • vyhlazení malých vrásek a pigmentových skvrn

Bezprostředně po ošetření lze aplikovat injekčně kyselinu hyaluronovou (pro hloubkovou hydrataci a obnovu buněčné DNA).

Průběh ošetření:

1. odlíčení přípravkem RE-MOVE

2. aplikace přípravku RE-COVER PH CONTROL, který zlepšuje snášenlivost pleti na produkty s vysokou koncentrací ovocných kyselin nebo kyseliny glykolové – chrání citlivé zóny obličeje, jemnou pleť nebo tetování během jejich působení

3. aplikace RE-ACTION NATURAL SKIN REFINER (kyseliny citronové) nebo RE-ACTION DEEP SKIN REFINER (kyseliny glykolové) – závisí na typu pleti; neutralizace kyselin přípravkem RE-TURN ACTION NEUTRALIZER a závěrečná aplikace vysoce hydratačního a ochranného krému RE-VITAL

Ordinace Salonu Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň. 777 264 357B.D.R. je miniinvazivní a bezbolestné ošetření. Jeho účinek je hloubkový a přetrvává i několik měsíců.

Tato procedura je vhodná pro všechny typy pleti – pro pleť suchou, hrubou, pórovitou, nečistou, citlivou i trpící kuperózou. Používá se na mimické vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima, zmírňuje jizvy a vyrovnává barvu obličeje. 

Kontraindikace:

Těhotenství

Záněty v obličeji

Nedávná aplikace dermálních výplní či botulotoxinu

Kožní choroby

Prohlédněte si fotografie z B.D.R. ošetření: