NEWSLETTER

Permanentní make-up 1.350 Kč

Přejete si být upravená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? Využijte naší akci na permanentní make-up horních linek za neuvěřitelných 1.350 Kč

Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahrazují líčení očí. Varianta linek se předem pečlivě předkreslí na odlíčených očích.

Nejoblíbenější je vytvoření jemné linky pouze v řasách, která je určena pro velice přirozený vzhled oka, vytváří iluzi hustých řas i v případě, že zcela chybí. Je vhodná pro zákaznice s malýma, zapadlýma očima, ale především pro ženy, které chtějí oko pouze lehce zvýraznit.

Linkou modelovací, nebo postupně se rozšiřující, lze vytvořit mandlový tvar oka a je určena ženám se sklonem k pokleslým víčkům, či kulatým tvarem očí.

Linka dolní se provádí přes celé oko, nebo jen do 1/3. Linka horní a dolní by se nikdy neměla u vnějšího koutku spojovat. Místo aplikace se dostatečně dlouho umrtvuje znecitlivující mastí a následně znecitlivujícím gelem, takže obavy z bolesti jsou při tomto postupu zbytečné.

Permanentní make-up horních linek v Salonu andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň. 775 123 527

Objednávejte se ještě dnes na tel.: 777 264 357

Těšíme se na Vás!