NEWSLETTER

Shellac

Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost. Jsou Vaší vizitkou a prozradí víc, než byste si přály. Vypěstujte si pevné, zdravé nehty přírodní cestou. 

  • Žádné poškození nehtu - žádné pilování
  • Vysoký lesk a okamžité vytvrdnutí
  • Neloupe se, nerozmazává se a nevybledne po dobu 14 - 21 dnů
  • Velký výběr odstínů

Shellac kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé nošení s neporovnatelně vysokým leskem. Je to revoluční novinka pro všechny zákaznice, které chtějí Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost. Jsou Vaší vizitkou a prozradí víc, než byste si přály. V Salonu Andělské Krásy vám vypěstujme pevné, zdravé nehty přírodní cestou. nádherné nehty, ale nemají čas na jejich údržbu. 
Je určen pro přírodní nehty, přičemž u slabých a tenkých nehtů napomáhá jejich zpevnění, u tvrdých a křehkých nehtů dodává pružnost. Chemické složení rozpouštědel, monomerů a polymerů je důvodem, proč se Shellac nanáší jako lak, nosí jako gel a odstraňuje během pár minut.

Shellac se jednoduše odstraní běžným acetonem. Nedochází k poškození nehtu a naopak je Váš nehet po dobu 14 dnů chráněn a obnovuje se jeho růst.

Tato revoluční metoda je vhodná především pro ženy, které nechtějí nebo nemohou mít umělé nehty, a přesto chtějí vypadat upraveně a stylově.