NEWSLETTER

LipoLaser

Tento moderní přístroj se stal celosvětovým hitem, protože efektivně odbourává tuk v problémových partiích. Naprosto bezbolestně, rychle a bezpečně.

  • rychlý a prokazatelný efekt
  • bezbolestný, bezpečný a neinvazivní zákrok
  • stimulace přirozených procesů organismu
  • žádná potřeba rekonvalescence
  • žádné vedlejší účinky, ani modřiny a spáleniny

Vyvinutý a patentovaný v USA, důkladně prověřený klinickými zkouškami a studiemi. LipoLaser je technologie, na kterou se můžete spolehnout. Statistiky vypovídají o mnohém – klienti se průměrně zbavují 3–8 cm z oblasti břicha, stehen, zadečku, pasu či boků. Každé ošetření samo o sobě přináší výsledky srovnatelné s osmi nasátími při kryolipolýze nebo s nekonečnými desítkami hodin v posilovně. Přitom při této proceduře dochází v těle ke stimulaci přirozených procesů, podobným jako při sportování, tudíž není organismus vůbec zatížen.

Konkrétní výsledek se odvíjí od počtu sezení a je specifický pro individuálního klienta, avšak díky této metodě zaručeně zhubne každý – přesvědčte se o tom i Vy!

Jak to funguje?

Laserové světlo v přesně stanovených vlnových délkách působí na tukové buňky tak, že se vytvoří dočasné otvory v jejich buněčné stěně a obsažený tuk se začne zkapalňovat. Takto je umožněno, aby tuk prošel do mezibuněčného prostoru, odkud ho lymfatický systém bezpečně odvede z těla ven. Na rozdíl od zmražení tedy tato technika neničí tukové buňky násilně a nenamáhá organismus.

Pro zajištění optimálních výsledků doporučujeme 6 návštěv.

Naše terapeutky prošly profesionálním školením na přístroj LipoLaser: