NEWSLETTER

Injekční mezoterapie

Mít hladkou a pevnou kůži v oblasti hýždí a stehen je vroucím přáním většiny žen. Přijďte vyzkoušet do Salonu Andělské Krásy injekční mezoterapii a zbavte se celulitidy jednou pro vždy!

  • Rozpouští tukovou tkáň i tukové nádorky (tzv. lipomy)
  • Upravuje tělesné proporce a kontury
  • Zlepšuje elasticitu pokožky
  • Podporuje tvorby kolagenu a elastinu
  • Bez velkých vpichů jehel a skalpelů
  • Minimálně invazivní, ale vysoce efektivní metoda

Tento způsob léčby umožňuje viditelné zlepšení pomerančové kůže. Používají se různé kombinace látek, které jsou injekčně vpravené do podkoží, kde rozpustí tuk a zjemní povrch kůže. Zlepší se lymfatický a žilní tok, čímž se zmírní i otoky. 

Průběh zákroku

Mírnou bolestivost zákroku zmírňujeme aplikací znecitlivujícího krému. Samotné ošetření trvá podle rozsahu ošetřované plochy několik desítek minut. Mikroinjekce  Přijďte vyzkoušet do Salonu Andělské Krásy injekční mezoterapii a zbavte se celulitidy jednou pro vždy! jsou aplikovány do hloubky přibližně 8–10 mm. Po dokončení aplikace se mohou objevit otoky a malé modřinky. Tyto nežádoucí účinky mizí během několika dní. Po ošetření je nutné se chránit před slunečním zářením použitím vhodného ochranného krému po dobu 2 týdnů. 

Efekt je možné podpořit a zesílit masážemi, zábaly nebo manuální či přístrojovou lymfodrenáží.

Doporučený počet ošetření závisí na stupni celulitidy. Obvyklá frekvence je 1 ošetření za 4–6 týdnů, celkem 10–15 ošetření. Dosažené zlepšení pak přetrvává v závislosti na životním stylu několik měsíců, někdy i rok.

Prohlédněte si výsledky naší práce: