NEWSLETTER

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké chytře! Darujte jim dárkový poukaz do Salonu Andělské Krásy v Plzni. Mládí, krása, relaxace a mnohem více.

  • Obdarujte své blízké dárkovým poukazem
  • Velké množství procedur
  • K zakoupení na recepci Salonu Andělské Krásy
  • Lze zaslat na dobírku či e-mailem

 

Zakládáme si na tom, aby naše služby byly stoprocentní a vybral si u nás klient každého věku a postavy. Díky moderním přístrojům a kvalitním používaným materiálům si dokážeme poradit s mnoha problémy s trvalými výsledky a viditelným zlepšením již v krátkém čase.

V komfortním a přátelském prostředí pečujeme o každého klienta tak, aby si vychutnal tu pravou a zaslouženou relaxaci v nejvyšší možné míře. Profesionální přístup terapeutů v kombinaci s luxusními produkty zaručí nezapomenutelný zážitek.

Dárkový poukaz na službu                                               

Pokud přímo víte, po čem obdarovaný touží , nebo nechcete, aby na poukazu byla vidět hodnota, můžete darovat poukaz přímo na vybranou službu (Dárkový poukaz
 na kompletní kosmetické ošetření, na manikúru s gelakem apod.)

Dárkový poukaz na částku

Nejste si jisti tou nejvhodnější službou? Nevěste hlavu, můžete darovat dárkový poukaz na libovolnou částku. Obdarovaný pak může čerpat kredit na libovolné služby v našem salonu, ale i v partnerské provozovně Institutu Krásy či lékařském centru kliniky Medical Institut.

Velký formát a design

Snažíme se vyhovět veškerým přáním svých klientů a proto, pokud chcete, aby byl poukaz velký nejen jeho hodnotou ale i rozměrem, můžeme vyhotovit poukaz v libovolném formátu až do velikosti A0 v libovolné grafice. V takovém případě počítejte prosím se 14 denní lhůtou na zhotovení.

Platba

Platit můžete v hotovosti na recepci salonu, kde vám poukaz vystavíme na počkání. Na žádost můžeme poukazy zaslat na dobírku nebo v e-podobě při platbě na účet.
Při nákupu poukazu můžete také uplatnit zaměstnanecké poukázky Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Unišek.

Pro firmy

Nabízíme také vyhotovení dárkových poukazů pro firmy, kde je možnost umístění loga firmy a úprava poukazů do designu firmy ve vámi zvolené grafice. V případě úpravy designu je nutné počítat s min 14 denní lhůtou pro vyhotovení. V případě nákupu většího počtu poukazů je možnost platby na fakturu a množstevní slevy.